KONSEPT ve TASARIM

Kontrbus Coffee Express, patentli eşsiz tasarımı ile çevresiyle özel bir bağ kurabilen 1971 Model Volksvagen T2'den ve özel dizayn edilmiş Dükkan konseptinden oluşur. Her iki konsept de çevredeki yapıların, şehrin ve bulunduğu konumun karakterini yansıtan aynı zamanda çevreye kattığı değeri koruyabilen bir yapıya sahiptir. Kontrbus şubelerinin tamamında geri dönüşümlü çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır.


Kontrbus Kiosk, 1970'lerin modern mimarisinden ilham alarak tasarlanmıştır. Bu tasarım, 1971 Model Volkswagen T2 ile bütünleşmiş, açık servis alanı, kanatlı pencereler ve elle cilalanmış doğramalar gibi sade materyalleri içermektedir. Kontrbus müşterilerini, günlük hayatın dışında çok özel sürprizlerle karşılamaktadır. Kampanya, etkinlik, yeni ve özel ürünlerin tanıtımınlarının yer alacağı AdReserve alanı ile görsel açıdan tamamlayıcıdır. Tüketici ile birebir etkileşime geçen bu özel alanlar, bulunduğu bölgeye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Kontrbus Kiosk, taşınabilecek modüler yapıya göre hazırlanmıştır. Dilediğiniz bütün ticari ve kiralanabilir alanların tamamına kurulabilir. Etkinlik, özel organizasyonlar, toplantı, beach club, otel, alışveriş merkezleri ve hatta diğer ticari alanların alt kiralamala servisleri ile de dilediğiniz her yere Kontrbus sizinle gelir.


Kontrbus Dükkan, önemli bir bilgi birikimin sonucunda bohem mimari tarzı ile markaya özgü renkler kullanılarak dizayn edilen dükkan konseptidir. Bu konsept kiosk konseptinin de ruhunu ve ahşap mataryallerin zerafini gösterecek şekilde planlanmıştır. Böylece kiosk ve dükkan tasarımları arasında muhteşem bir uyum yakalanmıştır.


Kontrbus, dünyanın en iyi kahve uzmanları tarafından özenle seçilmiş kahve çekirdeklerini kullanmaktadır. 2018 yılından itibaren kendi kahvelerini de kavurmaya başlayan Kontrbus, günlük olarak servis edebileceğiniz kahve ve kahve çeşitlerinin yanı sıra, müşterilerinize beğendikleri kahveyi özel paketlerinde de satın alabilecekleri birbirinden lezzetli ve özel seçenekler sunmaktadır. Bunun yanı sıra günlük taze yiyecekler, yöresel gazozlar, sandviçler, kek, kurabiye, tatlı ve diğer atıştırmalıkların tamamı Kontrbus konseptinde yer almaktadır.

ÖZGÜRLÜK 
RUHUMUZDA VAR!


"Eşsiz tasarımı, konsepti ve birbirinden farklı dinamikleri ile sosyal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan kahve ve bakery ürünlerine farklı bir boyut kazandıran Kontrbus, 2017 yılında kurulmuştur. Kent yaşamının ve günlük hayatın içerisinde neredeyse lüks tüketim boyutunu da aşan kahve dükkanlarının aksine; sosyal, modern, minimalist konsepti ile kahvelerini sadece lezzet ünvanı ile müşterilerine sunmaktadır. Kontrbus, markanın DNA'sını harekete geçiren 1971 model Wolksvagen T2 konsepti ile farklı, bağımsız ve özgürdür."


1971

 
DELICIOUS BUS

Kontrbus Coffee Express (Kiosk)


 
DELICIOUS COFFEE

Kontrbus Coffee Co.


 

Kontrbus Dükkan Galeri


 

İyi Kahve

BU NOKTADA İÇİLİR.

En zor işin kahvenin kökeninde olduğunu ve kahve çekirdeğinin o eşsiz tropikal meyvenin tohumuna ait aromayı kaybetmemesi gerektiğini biliyoruz. Kavurduğumuzda bu gerçeği korumak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Her kahvenin benzersiz, olgun meyve ve karamel aromalarını korumaya, geliştirmeye ve aşırı, eksik veya düzensiz kavurma ile karartmamaya özen gösteririz. Fincanınızın kalitesini ve zanaatımızın inceliğini sağlamak için, kavurduğumuz her partiyi özenle deneyimliyoruz.