İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


[email protected]

0532 666 44 85

Franchise Başvurusu:

0532 666 44 85

Şubelerimiz

Aydın

İzmir

Mersin

İletişim Formu

Kişisel verilerimin Kontrbus Coffee Express tarafından her türlü pazarlama faaliyeti kapsamında kullanılmasını yine bu amaç doğrultusunda kullanılması ve benimle SMS, e-posta, telefon vb. kanallardan iletişime geçilmesini onaylıyorum. Kontrbus Coffee Express iletişim kanallarından gönderilecek bilgilendirme mesajlarını ve tanıtım amaçlı e-posta, yazılı iletişim araçları, telefon ve SMS’lerini almayı kabul ediyorum.

ÖZGÜRLÜK 
RUHUMUZDA VAR!


"Eşsiz tasarımı, konsepti ve birbirinden farklı dinamikleri ile sosyal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan kahve ve bakery ürünlerine farklı bir boyut kazandıran Kontrbus, 2017 yılında kurulmuştur. Kent yaşamının ve günlük hayatın içerisinde neredeyse lüks tüketim boyutunu da aşan kahve dükkanlarının aksine; sosyal, modern, minimalist konsepti ile kahvelerini sadece lezzet ünvanı ile müşterilerine sunmaktadır. Kontrbus, markanın DNA'sını harekete geçiren 1971 model Wolksvagen T2 konsepti ile farklı, bağımsız ve özgürdür."


1971


 

İyi Kahve

BU NOKTADA İÇİLİR.

En zor işin kahvenin kökeninde olduğunu ve kahve çekirdeğinin o eşsiz tropikal meyvenin tohumuna ait aromayı kaybetmemesi gerektiğini biliyoruz. Kavurduğumuzda bu gerçeği korumak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Her kahvenin benzersiz, olgun meyve ve karamel aromalarını korumaya, geliştirmeye ve aşırı, eksik veya düzensiz kavurma ile karartmamaya özen gösteririz. Fincanınızın kalitesini ve zanaatımızın inceliğini sağlamak için, kavurduğumuz her partiyi özenle deneyimliyoruz.