HAKKIMIZDA

Kontrbus, patentli eşsiz tasarımı ile çevresiyle özel bir bağ kurabilen 1971 Model Wolksvagen T2'den geliştirilmiştir. Çevredeki yapıların, şehrin ve bulunduğu konumun karakterini yansıtan aynı zamanda çevreye kattığı değeri koruyabilen bir yapıya sahiptir. Kontrbus şubelerinin tamamında geri dönüşümlü çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır.

ÖZGÜRLÜK 
RUHUMUZDA VAR!


"Eşsiz tasarımı, konsepti ve birbirinden farklı dinamikleri ile sosyal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan kahve ve bakery ürünlerine farklı bir boyut kazandıran Kontrbus, 2017 yılında kurulmuştur. Kent yaşamının ve günlük hayatın içerisinde neredeyse lüks tüketim boyutunu da aşan kahve dükkanlarının aksine; sosyal, modern, minimalist konsepti ile kahvelerini sadece lezzet ünvanı ile müşterilerine sunmaktadır. Kontrbus, markanın DNA'sını harekete geçiren 1971 model Wolksvagen T2 konsepti ile farklı, bağımsız ve özgürdür."


1971


 

İyi Kahve

BU NOKTADA İÇİLİR.

En zor işin kahvenin kökeninde olduğunu ve kahve çekirdeğinin o eşsiz tropikal meyvenin tohumuna ait aromayı kaybetmemesi gerektiğini biliyoruz. Kavurduğumuzda bu gerçeği korumak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Her kahvenin benzersiz, olgun meyve ve karamel aromalarını korumaya, geliştirmeye ve aşırı, eksik veya düzensiz kavurma ile karartmamaya özen gösteririz. Fincanınızın kalitesini ve zanaatımızın inceliğini sağlamak için, kavurduğumuz her partiyi özenle deneyimliyoruz.